- OSRAM

Цена
€5 87 / 11 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1000 лумена |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | HB4 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 400 часа |
| Тип монтаж | P22D |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 9006 HB4 55W P22d Халогенна автомобилна лампа
Подобрете осветлението на вашия автомобил с халогенната крушка OSRAM 9006 HB4. Създадена за надеждност и постоянна производителност, тя осигурява ярка бяла светлина за по-добра видимост на пътя.
Ключови Предимства
- Ярка и ясна светлина — Отлично осветление за по-безопасно шофиране през нощта.
- Лесна инсталация — Директна подмяна на стандартния цокъл HB4, без нужда от модификации.
- С E-маркировка — Одобрена за използване на пътя съгласно европейските стандарти.
- Издръжлива конструкция — Устойчива на вибрации и температурни промени.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Фар |
| Технология | Халогенна |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | HB4 (P22d) |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-маркировка | Да |
| Степен на защита | Не |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM 9006 HB4 халогенна крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




